<h1>E-Arşiv Fatura Görüntüleme</h1>

E-Arşiv Fatura Görüntüleme

E-Arşiv Görüntüleme çözümümüz ile adınıza düzenlenen e-Arşiv faturaları PDF formatında görüntüleyin.

Referanslarımız

GİB E-Arşiv Portal Senkronizasyonu

GİB E-Arşiv Portal Senkronizasyonu

Gri Portal, GİB e-Arşiv portal ve İVD ile entegre çalışarak işletmelerin düzenledikleri ve adına düzenlenen e-Arşiv faturaların tümünü çeşitli filtreleme seçenekleriyle göstermektedir. Kullanıcılar, faturaların ulaşıp ulaşmama durumlarını portal üzerinden kolayca takip edebilmektedir.

Adıma Düzenlenen e-Arşiv Faturalar
e-Arşiv Fatura Görüntüleme

Gelen e-Arşiv Fatura çözümü, işletmelerin adına kesilen e-Arşiv faturalara ulaşabilmesini sağlayan bir e-Arşiv Fatura görüntüleme çözümüdür. Çözüm, e-belgelerin kaybolma riskini ortadan kaldırır ve muhasebeleştirme süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

Gri Portal kullanıcıları uygulamaya giriş yaptıktan sonra tarih aralığı seçerek o tarih aralığında kendilerine kesilen tüm e-Arşiv faturaları görüntüleyebilmektedir.

Kullanıcılar Gri Portal’e üye olduktan sonra kendilerine tanımlanan mail adresini iş ortaklarıyla paylaşır. İş ortaklarının oluşturdukları e-belgeleri bu e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Çözümümüz bu e-posta adresine tüm e-Arşiv faturaları tarayarak ve sınıflandırarak uygulamaya aktarmaktadır.

E-Arşiv fatura karşılaştırma, işletmelerin adına kesilen ama tarafına ulaşmayan e-Arşiv faturaları tespit etmek için gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

E-Arşiv Görüntüleme Programımız, kullanıcıların İnteraktif Vergi Dairesi’nde görüntüleyebildikleri e-Arşiv fatura listesi ile program içerisindeki taraflarına ulaşan e-Arşiv faturaları karşılaştırarak eksik belgelerin tespit edilmesini sağlamaktadır.

Kullanıcılar, taraflarına ulaşmayan e-Arşiv faturalar için faturayı oluşturan kişilere program üzerinden hatırlatma gönderebilmektedir.

Gri Portal Logo

Sunucularımız Türkiye’nin tek Tier 3 (yüksek güvenlikli) veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

turk-telekom-logo