<h1>E-Arşiv Fatura Görüntüleme</h1>

E-Arşiv Fatura Görüntüleme

E-Arşiv Görüntüleme çözümümüz ile adınıza kesilen e-Arşiv faturaların detaylarını kolayca görüntüleyin.

Bilgi Alın

Referanslarımız

E-Arşiv Fatura Sorgulama Nedir?

E-Arşiv Fatura Sorgulama Nedir?

E-Arşiv fatura sorgulama işlemi, İnteraktif Vergi Dairesi ve GİB E-Arşiv E-Portal üzerinden yapılan bir işlemdir. Kullanıcı sisteme giriş yaptıktan sonra belirli tarihler arasında adına kesilen e-Arşiv faturaların listesini burada görebilmektedir.

*Not: E-Arşiv sorgulama işleminde kullanıcılar faturanın içeriğine erişememektedir.

E-Arşiv Görüntülemeye Kimler İhtiyaç Duyar?

Adına kesilen e-Arşiv fatura miktarı çok sayıda olan kişi veya kurumlar, bu e-Arşiv faturaların muhasebeleştirme süreçlerinde e-Arşiv fatura görüntülemeye ihtiyaç duymaktadır. E-Arşiv faturanın kaybolması, faturanın muhasebeleştirilme sürecinde çeşitli sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

E-Arşiv Fatura Takibi
E-Arşiv Fatura Takibi

Gelen e-Arşiv Fatura çözümü, işletmelerin adına kesilen e-Arşiv faturalara ulaşabilmesini sağlayan bir e-Arşiv Fatura görüntüleme çözümüdür. Çözüm, e-belgelerin kaybolma riskini ortadan kaldırır ve muhasebeleştirme süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

Gri Portal kullanıcıları uygulamaya giriş yaptıktan sonra tarih aralığı seçerek o tarih aralığında kendilerine kesilen tüm e-Arşiv faturaları görüntüleyebilmektedir.

Kullanıcılar Gri Portal’e üye olduktan sonra kendilerine tanımlanan mail adresini iş ortaklarıyla paylaşır. İş ortaklarının oluşturdukları e-belgeleri bu e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Çözümümüz bu e-posta adresine tüm e-Arşiv faturaları tarayarak ve sınıflandırarak uygulamaya aktarmaktadır.

E-Arşiv fatura karşılaştırma, işletmelerin adına kesilen ama tarafına ulaşmayan e-Arşiv faturaları tespit etmek için gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

E-Arşiv Görüntüleme Programımız, kullanıcıların İnteraktif Vergi Dairesi’nde görüntüleyebildikleri e-Arşiv fatura listesi ile program içerisindeki taraflarına ulaşan e-Arşiv faturaları karşılaştırarak eksik belgelerin tespit edilmesini sağlamaktadır.

Kullanıcılar, taraflarına ulaşmayan e-Arşiv faturalar için faturayı oluşturan kişilere program üzerinden hatırlatma gönderebilmektedir.

e-Arşiv Fatura Görüntüleme Çözümü

Daha Fazla Bilgi için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Gri Portal Logo

Tüm e-Arşiv Faturalarınızı Tek Bir Platformdan Görüntüleyin!