<h1>SAP E-Arşiv Fatura PDF Görüntüleme</h1>

SAP E-Arşiv Fatura PDF Görüntüleme

Tarafınıza düzenlenen e-Arşiv faturaları SAP içerisinde PDF formatında görüntüleyin.

Referanslarımız

SAP Gelen e-Arşiv Fatura Çözümü

SAP Gelen e-Arşiv Fatura Çözümü

Gri Portal, SAP kullanan firmaların tarafına kesilen e-Arşiv faturaları SAP içerisinde PDF formatında görüntüleyebilmelerini sağlamaktadır. Gri Portal sayesinde faturalarınızı daha kolay bir şekilde yönetebilir, saklayabilir ve gerektiğinde hızlıca erişebilirsiniz.

Gri Portal, hem cloud hem de SAP içerisinde çalışabilen bir uygulamadır. SAP kullanan firmalar gelen e-Arşiv faturalarını hem web platformu hem de SAP uygulaması içerisinde görüntüleyebilmektedir.

2 farklı kullanım senaryosu bulunmaktadır:

  • Otomatik e-Arşiv Fatura Görüntüleme

SAP kullanıcıları, tarafına e-Arşiv fatura kesen mükellefleri Gri Portal cloud (web) uygulamasını ücretsiz şekilde kullanmaya devam eder. Mükellefler uygulamaya 1 kere kayıt olduktan itibaren firmanın geçmiş ve gelecek tüm e-Arşiv faturaları SAP kullanıcılarına manuel gönderime gerek kalmadan otomatik ulaşır.

  • E-Posta ile E-Arşiv Faturaların Toplanması

Mevcut düzeninde e-Arşiv faturalarını e-Posta ile toplayan işletmeler bu faturaların otomatik olarak Gri Portal’e aktarılmasını sağlayabilir. Gri Portal’e aktarılan faturalar GİB’den alınan ilgili veri ile eşleştirilir. Bu sayede kullanıcılar bu e-Arşiv faturaları SAP içerisinde PDF formatında görüntüleyebilirler.

Gri Portal Logo

Sunucularımız Türkiye’nin tek Tier 3 (yüksek güvenlikli) veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

turk-telekom-logo