Gri Portal, e-Dönüşüm alanında çözümler sunan bir MDP Group markasıdır.

MDP Group, 2013’den bu yana danışmanlık, yazılım geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

320’den fazla müşteriyle çalışarak 1100’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP modül danışmanlığı, e-Dönüşüm, Web/Mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da çalışmalar gerçekleşmektedir.

Websitemizde yer alan “giriş / kayıt” butonuna tıklayarak ya da app.griportal.com adresi üzerinden uygulamamıza erişebilirsiniz. Eğer daha önce kayıt olduysanız GİB kullanıcı adı ve şifrenizi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Eğer bir hesabınız yok ise kayıt ol bölümünden kayıt olma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gri Portal, ilk 3 ay boyunca ücretsizdir. Hemen şimdi adınıza düzenlenen e-Arşiv faturaları ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Gri Portal, sistem güvenliği ve kullanıcı verilerinin gizliliği konusunda tam taahhüt sunmaktadır. Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezindededir.

Platformumuzda yer alan tüm veriler sunucularımızda maskeli olarak saklanmaktadır. Gri portal ekibi ve 3. taraf kişiler kullanıcıların verilerine erişememektedir.

Gri Portal bir e-Arşiv fatura görüntüleme programıdır. Platformumuz üzerinden adınıza kesilen tüm e-Arşiv faturaların listesini görebilirsiniz. E-Arşiv faturaları görüntüleyebilmek için iş ortaklarınızı sizin adınıza düzenledikleri faturaları fatura@griportal.com adresine göndermeleri için yönlendirmeniz gerekmektedir.

Gri Portal alt yapısında fatura okuma ve eşleştirme teknolojisi yer almaktadır. Çözümümüz, fatura@griportal.com adresine gelen e-Arşiv faturaları platformumuz içerisinde yer alan ilgili kullanıcılarla eşleştirerek platform üzerinden görüntülenmesini sağlamaktadır. Çözümümüz kolay kullanım ve dijital arşivleme özellikleri sayesinde işletmelerin e-Arşiv fatura süreçlerindeki iş yükünü ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Hayır, tek bir Gri Portal hesabından sadece tek bir şirket yönetilmektedir. Eğer başka şirketlerinize düzenlenen e-Arşiv faturaları görüntülemek istiyorsanız ilgili VKN’ye ait GİB kullanıcı bilgilerinizle Gri Portal’de hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Çözümümüz şu an Gelir İdaresi Başkanlığı e-Arşiv portal uygulaması ile entegre çalışmaktadır. Gri Portal’de GİB senkronizasyon işlemini tamamladıktan sonra 01.01.2022 tarihi itibariyle adınıza kesilen tüm e-Arşiv faturaların listesini görebilirsiniz.

e-Arşiv Fatura Görüntüleme Çözümü

Gri Portal'ı ücretsiz olarak 90 gün boyunca kullanın.

Gri Portal Logo

Sunucularımız Türkiye’nin tek Tier 3 (yüksek güvenlikli) veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

turk-telekom-logo